ورود به سایت عضویت در حزب ایران آباد

اطلاعیه ی حزب ایران آباد در مورد هجوم آلبانی

اطلاعیه ی حزب ایران آباد
در محکومیت هجوم غیر قانونی پلیس آلبانی به مقر نیروهای سازمان مجاهدین خلق در این کشور

 رژیم ضد مردمی آخوندی بار دیگر با حراج پشت پرده ی بخشی از ثروت ها و اموال مردم ایران تلاش کرده است تا رضایت خاطر کشورهای غربی را به دست آورد و در ازای آن، این دولت های سازشکار و مماشات جو را به جان نیروهای برانداز اپوزیسیون بیاندازد. این سنت همیشگی رژیم ایران فروش ملاها بوده است و تا روزی که سرنگون شود چنین خواهد بود.


به درخواست دولت های در حال مذاکره با رژیم جنایتکار، این بار دولت آلبانی به مقر نیروهای سازمان مجاهدین خلق در نزدیکی تیرانا حمله ور شده و رفتار غیراخلاقی و نقض حقوق به رسمیت شناخته شده ی پناهندگان سیاسی را به نحو عریانی به نمایش گذاشته است. این رفتار که یادآور برخورد سایر دولت های اروپایی و آمریکا در چهار دهه ی گذشته است مثل همیشه جز نقض حقوق و اخلاق هیچ بار و معنایی ندارد و تنها حکایت از ننگ سازش و ذلت همدستی با دیکتاتور داشته و در حافظه ی تاریخی ایرانیان ثبت خواهد شد.


هدف این هجوم ها چیزی نیست جز چند صباحی به عقب انداختن سرنگونی محتوم و ناگزیر رژیمی که ایران ر ا غارت کرده است تا اربابانش را راضی نگه داشته و آنها را در جنایات خارج از کشور خود همدست خویش سازد.


حزب ایران آباد، به عنوا ن یک حزب انسان مدار که به اهمیت حفظ جان و کرامت همه انسان ها باور دارد، ضمن محکوم کردن اقدام دولت بازی خورده ی آلبانی این هجوم را نقض آشکار حقوق پایه ای و بدیهی مبارزین و پناهندگان سیاسی دانسته و آن را به شدت محکوم می کند.


ما از حقوق تمامی پناهندگان و فعالان سیاسی ایرانی، بدون هیچ استثنایی، حمایت کرده و تمامی مبارزین برانداز را به همسویی و همدلی و محکومیت چنین اعمالی د عوت می کنیم تا دشمنان مردم ایران هرگز تصور کمترین حدی از موفقیت را نداشته باشند.


چاره ی نهایی کار سرنگونی تمامیت رژیم توسط مردم ایران با همراهی یک جبهه ی سیاسی متشکل از نیروهای برانداز و طرفدار منافع ملی است.


25 ژوئن 2023
دفتر سیاسی حزب ایران آباد

 

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها : , , ,
دسته بندی : پیام ها و بیانیه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

ورود