ورود به سایت عضویت در حزب ایران آباد

اطلاعیه ی دفتر سیاسی حزب ایران آباد: خطر ورود به یک جنگ ایران سوز

با ارسال نیروهای نظامی سپاه به مرزهای آذربایجان یک قدم دیگر به آغاز یک جنگ احتمالی نزدیک می شویم. به روشنی پیداست که دست های مشترکی در داخل و خارج برای این منظور در تلاش هستند تا در بدترین شرایط درونی، وارد یک فاجعه بیرونی شویم. به این ترتیب، سیر قهقرای ایران شدت یافته و باید منتظر حرکت های تجزیه طلبانه در سراسر مملکت بود.

بی لیاقتی و سوء مدیریت اعمال شده از جانب رژیم بی کفایت جمهوری اسلامی در این زمینه جای تردید باقی نمی گذارد که اتاق های فکر سپاه به جنگ پیوسته به عنوان راه حل فرار از شورش های داخلی نگاه می کنند؛ اما این بدون محاسبه ی ابعاد فاجعه آفرینی است که به واسطه ی چنین ماجراجویی نظامی تبهکارانه ای می تواند نصیب کشور شود.

در شرایط کنونی و در راستای منافع ملی سه کشور ایران، جمهوری آذربایجان و ارمنستان و نیز سایر کشورهای همسایه در منطقه، هیچ چیز مفیدتر و مناسب تر از آتش بس و یافتن صلح از طریق مذاکرات عادلانه میان دو کشور متخاصم نیست.

ما توصیه ی جدی می کنیم که تمامی ایرانیان میهن دوست به فشار برای پرهیز از ورود به یک جنگ تخریبگر و بیهوده بپردازند. تنها در سایه ی قرار دادن منافع ملی ایران است که می توانیم خط درستی را در سیاست خارجی به پیش گیریم.

امید است که با ورود سازمان یافته ی ایرانیان در صحنه اعتراضات بتوانیم رژیم جمهوری اسلامی را وادار به پذیرش خواست های مردم ایران کنیم تا اداره ی امور کشور به عهده ی یک حکومت ملی و ایراندوست قرار گیرد. تنها در سایه صلح، دوستی و برادری میان تمام ملت های منطقه است که می توان خاورمیانه و آسیایی در صلح و پیشرفت تدارک دید.

حزب ایران آباد از تمامی ایرانیان داخل و خارج کشور می خواهد به شدت برای خنثی کردن این توطئه ی مشترک داخلی و خارجی دشمنان ایران، برای وارد ساختن میهن مان به یک جنگ بی ثمر و نابودساز، تلاش کنند.

دفتر سیاسی حزب ایران آباد

 4 آبان 1399

 25 اکتبر 2020

 

Print Friendly, PDF & Email
دسته بندی : پیام ها و بیانیه ها
14 دیدگاه » برای اطلاعیه ی دفتر سیاسی حزب ایران آباد: خطر ورود به یک جنگ ایران سوز
 1. ناشناس گفت:

  برای براندازی این سیستم کثیف باید متحد شد چون اینها دستانشان تا آرنج بخون مردم آعوشته است براحتی دست بردار نیستند خودشان میدانند اگر از قدرت پوشالی فعلی دست بردارند مردم تیکه پاره شان میکنند پس بهر کلکی که شده برای حفظ خودشان هزینه میکنند با پرداخت حقوقهای نجومی به مزدوران خود یا تحدید وگروگان گرفتن زن وبچه افراد .پس باید بفکر اتحاد و وارد کردن ضربه ای ضربتی بود تا از هم بپاشند

 2. عسل گفت:

  با درود بر دکتر عرفانی عزیز و آقای کامران
  نظر به سابقه ای که سپاه داره که صرفا دنبال شو و خودنماییه و هتر دیگری جز آتش سوزی و خرابکاری نداره
  به نظر میرسه به مجرد اینکه قضیه جدی بشه
  دو تا پا داره دوتای دیگه قرض میکنه از معرکه در میره.
  مگر در آغاز کرونا با تانک توی خیابون شو ندادند الکی
  چی شد؟؟؟!!!! هیجی. طبل تو خالی . به قول دکتر عرفانی
  این مغز فندقی ها، فقط کم محتوا پر مدعا هستند و بس.

 3. عسل گفت:

  با درود بر دکتر عرفانی عزیز و آقای کامران
  نظر به سابقه ای که سپاه داره که صرفا دنبال شو و خودنماییه و هتر دیگری جز آتش سوزی و خرابکاری نداره
  به نظر میرسه به مجرد اینکه قضیه جدی بشه
  دو تا پا داره دوتای دیگه قرض میکنه از معرکه در میره.
  مگر در آغاز کرونا با تانک توی خیابون شو ندادند الکی
  چی شد؟؟؟!!!! هیجی. طبل تو خالی . به قول دکتر عرفانی
  این مغز فندقی ها، فقط کم محتوا پر مدعا هستند و بس.

 4. لیلا گفت:

  این حکومت قرونی ته جیبش نیست که بخادهزینه جنگ کنه

 5. مهدی لعل صاحبی گفت:

  ممنون از زحمات شما…من درمشهد م.. جناب عرفانی عزیز وهمکاران گرامی…دل م خون از این مردم تو سری خور من به هرکسی گفتم بیایم جمع تشکیل بدیم…به قول گفتنی دستمون تو حنا گذاشتن و…یک بهانه یی درآوردن… دل م.. خون.. مردمی که هیچی تکونش نميده…اما من تا زنده م.. مبارزه میکنم… بابا منم زن وبچه دارم.اما نمیخوام ظلم و رو سرم ببینم..

 6. کاوه میر پور گفت:

  امیدوارم که هیچ مشکلی برای ایران و ایرانی پیش نیایید و هر چه زودتر مردم ایران و جهان به خوشبختی و پیشرفت و کمال برسد و شاهد آگاهی و آزادی و آبادی باشیم

 7. کاوه میر پور گفت:

  باعث تاسف و درد و رنج یک ایرانی وطن پرست هستش که این خائن های پست فطرت سر مردم میآورند لذا لازم است همه ایرانی های ایران دوست دست به کار شوند و دست بیگانگان وطنی و غیر وطنی را قطع کنند

 8. ناشناس گفت:

  تمام تلاشمان را برای ایرانی اباد وآزاد خواهیم کرد به امید پیروزی

 9. احسان گفت:

  ,با سلام ؛ چهل دو سال است که این جانوران مغز فندقی تلاش بر این دارند که یک بهانه ای گیر بیاورند تا با یکی از کشورهای همسایه جنگی مانند جنگ خانمان سوز هشت ساله عراق راه اندازی کنند، الان جنگ آذربایجان بهانه‌ای شده است برای خواست این آخوندک ها که ایران و ایرانی را از بن نابود کنند تا رهبر جیب بری اسلامی بتواند چند صباحی بیشتر به حکومت کثیف خود ادامه دهد، درود بر دکتر عرفانی عزیز که از تلویزیون دیدگاه تلاش بر آگاه سازی مردم دارند.

 10. اهورا گفت:

  ایران ابدأ وارد همچین جنگی که یکی از طرفهای آن از دشمنان فرضی ایران نباشد ، نخواهد شد . چون میداند به شدت از داخل تحت فشار و اعتراض قرار خواهد گرفت . جنگی رخ نخواهد داد ، جنگ در صحنه‌ی داخلی کشور است بر سر اتحاد و اجماع اپوزیسیون داخلی .
  متاسفانه حزب هم مانند سلطنت طلبان و دیگر مخالفان ، فقط خواستار براندازی است ، منتها با این تفاوت که برنامه و دیدگاههایی را برای بعد از براندازی دارد ، اما این دیدگاه. برنامه‌ها بسیار ایده‌آل گرایانه‌ست و اصلا واقعیت خارجی پیدا نخواهد کرد . روزهای بعد از براندازی آنقدر گل و بلبل نخواهد بود که حزب مسیری را برای اجرای برنامه‌هایش پیش بینی کرده است . پیش بینی اول باید چگونگی برخورد با ده‌ها بلکه صدها ایل و طایفه و جناحی باشد که برای قدرت طلبی و بدست گرفتن منطقه‌ای از این خاک سربر خواهند آورد . بدون تردید بعد از براندازی شاهد قتل و غارت و هرج و مرج و شورش‌های متعدد خواهیم بود . چگونگی برخورد با این جریانات را پیش‌بینی کرده و آموزش دهید . روزگار سختی در پیش خواهد بود . من درون این کشورم و از نزدیک لمس میکنم . همه‌ی مخالفان دشمن مشترک داریم ، اما اجماعی برای بعد از آن نداریم . بین خودمان ضد و خورد میشود . احتمال همه چیز هست .

 11. payam گفت:

  درسته

 12. احسان گفت:

  بسیارتحلیل درست و موضع گیری عالی می باشددرپی فرمایشات دکترعرفانی بایدخدمتتون یک نکته روعرض کنم که قبل ازآغازجنگ آذربایجان و ارمنستان واومدن ترکیه هم درپشت جبهه خامنه ای کلیدواژه ای ارائه کردودریک سخنرانی اعلام کرد کسانی که ارزدولتی روبه داخل کشورنمیارن وبه کشورهای همسایه میبرن وخانه ویلاوسرمایه گذاری میکنندسخت اشتباه میکنندویک اولتیماتوم درجنگ گرگهابه هم کیشان دزدخوددادکه تک خوری نکنندودیدیم که چگونه آتش جنگ روگسترش دادن همچون دست پنهان کمربه نابودی این دوکشوربستن این است سیاست کثیف آخوندانگلیسی

 13. ناشناس گفت:

  اگر ایران وارد جنگ با آذربایجان شود مطمئنا ترکهای آذربایجان ایران بر،علیه نیروهای ایران تقدام خواهند کرد ،ودر نتیجه به نفع ایران نخواهد بود

 14. .دانیال گفت:

  زیرا طی ۴۲ سال رژیم فرصت طلب جنگ رسیدن برای رسیدن به مقاصد شومشان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

ورود