ورود به سایت عضویت در حزب ایران آباد

حزب ایران آباد: در تدارک یافتن راه حل برای معضلات کشورمان

حزب ایران آباد تاکید خود را بر سازندگی ایران بنیاد گذاشته است. ما از تمام کارشناسان دلسوز وطن می خواهیم که با تماس با حزب ما، کارگروه های تخصصی بنا کنند و در صدد مطالعه ی موارد تخریب شده در ایران و نیز بررسی امکانات و توان بالقوه ی کشورمان باشند تا بتوانیم به طراحی نقشه های بازسازی ایران در حوزه های مختلف دست بزنیم. برخی از موارد که نیازمند یاری کارشناسان است عبارتند از:

1.       چگونه باید به مشکل خشک شدن دریاچه ها، تالاب ها و رودها در ایران پرداخت؟

2.       چگونه باید نسل حیوانات در حال انقراض را حفاظت کرد؟

3.       چگونه باید از روند پیشرفت بیابان ها در ایران جلوگیری کرد؟

4.       چگونه می توان مشکل اعتیاد در ایران را مهار کرد و معتادان را به زندگی عادی و فعال برگرداند؟

5.       چگونه می توان بر معضل بیکاری میلیون ها ایرانی فائق آمد؟

6.       چگونه می توان سلامت جسمانی میلیون ها ایرانی را که به بیماری دچارند به آنها برگرداند؟

7.       چگونه می توان روان پریشی میلیون ها ایران را برطرف کرد و بر موارد فراوان ناراحتی های حاد روانی پیروز شد؟

8.       چگونه می توان معضل کودکان کار و کودکان خیابانی را حل کرد؟

9.       چگونه می توان مشکل زنان مجبور به تن فروشی را حل و فصل کرد؟

10.   با مشکل بی ارزش شدن پول ایران چه باید کرد؟

11.   چگونه از پس تورم افسار گسیخته برآییم؟

12.   چگونه بخش کشاورزی و دامداری کشور را تقویت کنیم؟

13.   با مشکل خشکسالی و بی آبی در ایران چه باید کرد؟

14.   چگونه باید نزدیک به ده میلیون ایرانی بیسواد را با آموزش و سواد آموزی یاری داد؟

15.   چگونه می بایست مشکلات اجتماعی حاد مانند گسترش زورگیری و خفن گیری و باج گیری را حل کرد؟

16.   چگونه می توان آلودگی هوا و محیط زیست را در شهرهای بزرگ ایران برطرف کرد؟

17.   چگونه می توان کیفیت مواد خوراکی را در ایران بهبود بخشید؟

18.   چگونه فاصله ی عظیم طبقاتی را باید کاهش داد؟

19.   برای بی خانمان ها و کارتن خواب ها چه باید کرد؟

20.   با میلیاردها دلار پول غارت شده ی مردم ایران به دست سران رژیم جمهوری اسلامی چه باید کرد؟

21.   با هزاران هزار نفری که در طول این سالها در قتل و غارت و اذیت و آزار مردم دست داشته اند چه باید کرد؟

22.   چگونه می توان ستم منطقه ای را که در برخی از استان های کشور بارز است برطرف کرد؟

23.   چگونه باید محتوای درسی مدارس و دانشگاه ها را به شدت نزول کرده است به آنها بازگرداند؟

24.   چگونه باید اعتماد عمومی ایرانیان و اخلاق اجتماعی سالم را میان مردم بازسازی کرد؟

25.   ….

 حزب ایران آباد در پی پاسخگویی به این پرسش ها و بسیاری از معضلات ریز و درشت دیگر است. ما بر این باور هستیم که از حالا باید در مورد تمامی این پرسش ها کار کرد و راهکار بیرون کشید. حزب ما بر این باورست که برای نجات کشور و پرداختن به این مشکلات اساسی باید به یک حرکت سه مرحله ای فکر کرد: 1) جلوگیری از تخریب هر چه بیشتر کشور. این امر در گرو این است که عامل اساسی این تخریب یعنی حکومت جمهوری اسلامی و ساختار و نظام آن را تغییر داد. این کار از گرفتن قدرت از دست سران حکومت فعلی آغاز می شود و بعد ممانعت از عملکرد تمام عوامل ریز و درشتی که به واسطه ی وابستگی به این حکومت در گوشه ای از ایران یا جهان به غارت و تخریب ایران و ایرانی مشغول اند. بنابراین نخستین کار و بدون کمترین تردیدی باید به رژیم کنونی پرداخت و آن را از قدرت پایین کشید. چگونگی این کار در استراتژی حزب ایران آباد آمده است. 2) تثبیت موقعیت: پس از متوقف کردن تخریب باید شرایط را ثبات بخشید تا قابلیت برنامه ریزی پیدا کند. تغییراتی عمده در ساختار مدیریتی و نیز تغییر رفتارها و گرایش های افراد از این جمله است. در این مرحله که یک مقطع گذرا و انتقالی است باید مانع از ادامه ی روندهای تخریب گر شد و ساختارها را برای کار دگرگونی های بنیادین آماده ساخت. 3) بازسازی ریشه ای کشور از طریق طرح های زیر بنایی در تمامی عرصه ها با در نظر گرفتن واقعیت ها، ظرفیت ها، کشش و توانایی روانی و اجتماعی جامعه، قدرت اقتصادی موجود و یک نظام مدیریتی سامان یافته که قادر به تامین جنبه های دراز مدت طرح ها باشد.

حزب ما به سهم خود تلاش می کند که برای هر سه این مراحل طرح ها و برنامه های خود را ارائه دهد. در درجه ی نخست تلاش ما بر این خواهد بود که جامعه را متقاعد کنیم بازسازی و آبادی ایران در گرو این است که رژیم تخریب گر کنونی متشکل از آخوندهای دزد و دروغگو، پاسداران آدمکش و غارتگر و هزاران دزد و فریبکار وابسته ی به آنها باید از قدرت پایین کشیده شوند. آن گاه می توان شروع به فراهم کردن زمینه های یک تغییر اساسی در ایران کرد.

اگر شما هموطن عزیز نیز به این امر باور دارید، بیایید، به حزب ایران آباد بپیوندید تا در سایه کار متشکل و تلاش منظم ایرانمان را نجات داده، ثبات بخشیده و آن را بسازیم. ایرانی آزاد، ایران آباد.

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها : , , ,
دسته بندی : آموزش ها
2 دیدگاه » برای حزب ایران آباد: در تدارک یافتن راه حل برای معضلات کشورمان
 1. خُرد گفت:

  راهکار اصلی شما عالیست!
  پاسخی بهتر برای همه‌ی مشکلاتی که به درستی ثبت کرده‌اید و بسیار معضلات دیگر در ایران نییت: (۱) تغییر حاکمیت و حاکمان!
  امید که پیش از اجرایی‌شدن این مهم، حزب خردپیشه‌ی شما بتواند «مهیا»ی شرایطی شود که هم روند تغییر را خوب مدیریت کند و هم قادر باشد در بلبشویی که با حضور جمع عظیمی ناراضی عصبانی و اغلب نابخرد و احساساتی پیش خواهد آمد، برنامه‌های مدوّن توأمی را برای اجرا داشته باشد. در عین نگرانی از این که آلترناتیوهای اپوزیسبون اکثریتی ناتوان‌تر و منحرف‌تر از حکومت فعلی هستند، امیدم این است که در صورت حضور اکثریتی مردم، افراد و احزابی که طرح‌های آماده داشته و خود را شناسانده باشند، شانس رأی مبتنی بر خردجمعی را خواهند داشت. کاش عمری باشد که ببینم.

 2. امیر گفت:

  بادرودی مجدد
  گرچه همواره میتوان کلام زیبا با الفاظ قشنگ ومعقول برزبان آورد،ولی آنچه که مردم ایران تشنه آن هستند،عملگرایی،رفع موانع،تسریع درخواسته های بحق آحادمردم،رساندن داروهای ضروری مفیدوموثروقابل تاثیر،رفع بیکاری،،اجرای عدالت،اهتمام دربرگرداندن اعتبارتکریم مرام انسانی وبهادادن به ارزش هاوباورهای اشخاص کارآمد،احیای توان خانه نشینان وصاحبان ایده هایی که سرکوب شده اند،پر رنگ کردن نقش زحمتکشان واقعی ،،نشان دادن عناصرووابستان مسولان ونمایندگان سابق و وام گیرندگان کلانی که با گرفتن وام برای برپایی کارخانجات وغیره که پول آن را صرف اقوام وخوشگذرانی های خودکردند،برنامه ریزی برای شناسایی اشخاص غیرمفید در دستگاه های دولتی،
  بیرون راندن سوءاستفاده گران اداری وکارچاق کن ها وعوامل آنها،
  برسرکار نهادن اشخاصی که اخراج یا با عنادورزی مسئولین مستبدازکاربرکنارشدن،،تشویق وترغیب افرادی که در اکثرامورکارنامه ی مفیدوقابل عبرتی دارند.گسترش وتعمیق بخشیدن به زوایای پنهان وسرکوب شده ی علوم موثربرای رفع طلاق درجامعه.و….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

ورود