ورود به سایت عضویت در حزب ایران آباد

اطلاعیه ی دفتر سیاسی حزب ایران آباد

اطلاعیه ی دفتر سیاسی حزب ایران آباد

در پی بروز اختلافاتی در دفتر سیاسی حزب ایران آباد، موضوع در جلسات متعدد مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت تعیین تکلیف آن به رای عمومی اعضای حزب گذاشته شد. در این رای گیری که در تاریخ شنبه 9 آوریل 2016 برگزار شد آقای بیژن افتخاری با رای اکثریت مطلق اعضاء از حزب ایران آباد کنار گذاشته شد.

دفتر سیاسی حزب ایران آباد

10 آپریل 2016

 

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها : , , , , , ,
دسته بندی : پیام ها و بیانیه ها
2 دیدگاه » برای اطلاعیه ی دفتر سیاسی حزب ایران آباد
  1. علی فرید گفت:

    در یک سازمان منظم که براساس قانون و ضوابطی مشخص پایه گذاری شده باشد عملا این فقط آن ضوابط هستند که باید رعایت آنها را کرد و قطعا نه افرادیکه آن سازمان را تشکیل داده اند ..
    نمونه زنده آن سازمان چریکهای فدائی خلق ایران که صرفا بدلی عدم رعایت این اصل آنقدر شاخه شاخه شد تا حالا هر شاخه آن جند نفر عضو دارد و دلخوشند بنام خالی آن …………
    بیائید بر اساس قوانین و اساسنامه حزب ( که احنمالا باید هر چند مدتی مطالعه و منظم تر شود) و براساس ضوابطی که برای اگثریت رسیده است ادامه دهید بامید حزبی آزاد . آباد و آگاه ساز پیش روید

  2. حمید گفت:

    با سلام و عرض احترام خدمت همه دوستان، و ضمن عرض خسته نباشید به همهء دوستان فعال حزبیه «حزب ایران آباد». بعنوان یک فرد پشتیبان این جریان سیاسی، من هم طی روزهای اخیر یکی از نگرانی ها و سوالاتی که ذهنم رو مشغول کرده بود ، مربوط میشد به موضوع غیبت یا عدم حضور غیر منتظرهء جناب «بیژن افتخاری». با خواندن «اطلاعیهء دفتر سیاسی» نسبت به «بروز اختلافات» آگاهی یافتم! همچنین، روز دوشنبه، یازدهم آپریل ۲۰۱۶ در خاتمهء برنامهء «کاوهء آهنگر»، فرمایشات دوستان و از جمله جناب عرفانی در خصوص این موضوع را شنیدم. شخصا امیدوار بودم (وهستم) که، حزبی که در برخورد با مسایل بیرونی (سیاسی و اجتماعی…)، رفتاری اینچنین نو، واقعگرایانه و آگاهانه و شفاف رو تا کنون ارائه کرده، در رفتار با مسایل درون حزبی هم، رویکردی متناسب وشفاف رو به همه ما یاد بده. متاسفانه، بنظر من، نه اطلاعیهء دفتر سیاسی و نه اظهارات دوستان در برنامه «کاوه آهنگر»، برطرف کننده نگرانی و چرائیه این موضوع برای من نبود. من با فرمایشات دوستان در خصوص فرد-محور نکردن حزب کاملا موافقم، ولیکن دوستان توضیحات شما پاسخ این پرسش که: چرا آقای افتخاری دیگر نیست؟ نبود! به اعتقاد من، بروز اختلاف در یک مجموعه ممکنه چندان نگران کننده نباشه. «کناره گیری» ویا «کنار گذاشتن» فرد هم در یک مجموعه ممکنه اهمیت چندانی نداشته باشه، ولی… اینکه حزب چگونه رفتار یا رویکردی رو در مقابل کناره گیری افراد یا کنار گذاشتن اونها و یا اختلافات احتمالی با افراد، از خودش بروز میده، حتما و بسیار حائز اهمیت خواهد یود. دوستان، خلاصه عرض کنم، با موضوع بسیار مبهم برخورد شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

ورود